REKRUTACJA

ROK DLA NIEPODLEGŁEJ

INFORMACJE

PRZEDMIOTY

,,Miejsca – ludzie - zdarzenia”

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny pt. ,,Miejsca – ludzie - zdarzenia”, organizowany jest przez Bibliotekę Szkolną Liceum Ogólnokształcącego w Trzciance od 2002 roku i skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych naszego powiatu.
Konkurs jest najstarszą i chyba jedyną taką imprezą w Powiecie, przeznaczoną dla młodzieży. Tematem prac może być, tak jak zakłada tytuł konkursu, niemal wszystko. Konkurs jest ogłaszany nieprzerwanie od 17 lat. Do połowy stycznia każdego roku do szkół trafia szczegółowy regulamin kolejnej edycji. Ogłoszenie wyników następuje pod koniec lutego, a rozdanie nagród, wernisaż i otwarcie pokonkursowej wystawy w okolicach 3 marca, ponieważ Konkurs od wielu lat jest imprezą towarzyszącą przy obchodach kolejnych rocznic Nadania Praw Miejskich Trzciance. Fundatorem pierwszej nagrody jest Burmistrz Trzcianki. Prace nadesłane na konkurs ocenia pozaszkolne jury złożone z profesjonalistów.
Przez lata trwania konkursu jurorzy obejrzeli setki zdjęć, niejedno już widzieli i niczemu się nie dziwią, a może właśnie Twoja praca okaże się tą wyjątkową i zasłuży na wyróżnienie, nagrodę i miejsce na pokonkursowej wystawie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami kolejnej edycji konkursu, z jego aktualnym regulaminem i …. czekamy na Wasze prace.

2018-01-05
Ewa Lachowicz

Do matury:

108 dni

Do wakacji:

154 dni

Galeria zdjęć

Studniówka 2019

Galeria filmów

stat4u