REKRUTACJA

ROK DLA NIEPODLEGŁEJ

INFORMACJE

PRZEDMIOTY

I miejsce w THE SHOW 2018!

Niedzielny wieczór 25. lutego 2018r. z pewnością pozostanie w pamięci uczniów naszego LO, całej kadry pedagogicznej oraz osób powiązanych z konkursem The Show na zawsze.

Niezapomniany klimat, przeżyte emocje i niezwykle utalentowani młodzi ludzie - to wielki skrót tego, jak fantastyczną atmosferę stworzyli dla swoich widzów organizatorzy The Show 2018 „Cooperation is the key”. Spośród 250 szkół z 5 województw północno-zachodniej Polski to nasza tegoroczna maturzystka znalazła się wśród sześciorga finalistów tego niesamowitego wydarzenia. Rywalizując z posiadającymi wielki talent pozostałymi uczestnikami to właśnie Wiktoria Wiewiórka z klasy IIIc podbiła serca wszystkich widzów i przede wszystkim jurorów – wykwalifikowanych ekspertów doświadczonych w poszukiwaniu młodych talentów, którzy jednomyślnie stwierdzili, że jest ona „poza zasięgiem”. Słowa, iż jest kompletną artystką z profesjonalnym przygotowaniem i pomysłem na siebie to jedne z wielu komplementów, które mogliśmy usłyszeć. Za zwycięstwo w tym konkursie Wiktoria otrzymała możliwość wyboru wycieczki w dowolne miejsce na Ziemi oraz bon na sprzęt narciarski. Jednak największym przeżyciem będzie wywiad, który przeprowadzi ze zwyciężczynią konkursu, Radio Eska.

Niepowtarzalną atmosferę podczas koncertu stworzył nieformalny szkolny Fun Club Wiktorii z Panią Dyrektor na czele – transparenty, napisy, serduszka i głośne okrzyki – też wzbudziły podziw jury i organizatorów.

Wszyscy jesteśmy bardzo dumni z Wiktorii i mamy nadzieję na więcej sukcesów naszej Gwiazdy.

2018-03-01
Natalia Czarna, IIIc.

Do matury:

42 dni

Do wakacji:

88 dni

Galeria zdjęć

Dzień Wiosny w LO

Galeria filmów

stat4u