REKRUTACJA

INFORMACJE

PRZEDMIOTY

Aktualności

WAŻNE ZMIANY W EGZAMINIE MATURALNYM!

DRODZY MATURZYŚCI!
W 2021 r. egzamin maturalny będzie przeprowadzony wyjątkowo na podstawie wymagań egzaminacyjnych zawartych w dołączonym do rozporządzenia załączniku, a nie jak w ubiegłych latach na podstawie wymagań określonych w podstawie programowej kształcenia ogólnego.

--> Matura 2021 <--

2020-12-19
LO

Klasowe spotkanie wigilijne w czasach pandemii i zamkniętej szkoły.

Przedświąteczny czas w naszej szkole od zawsze wiązał się z organizacją klasowych wigilii. Niektórym może się wydawać, że przygotowanie takiego spotkania w środku pandemii, podczas nauczania zdalnego jest niemożliwe. Jednak klasa druga b/c po gimnazjum znalazła wyjście z tej trudnej sytuacji. Za pośrednictwem platformy Teams zorganizowaliśmy klasową wigilię online, którą śmiało można zaliczyć do jednych z najbardziej wyjątkowych i oryginalnych...

2020-12-19
Patrycja Krajewska

„Anioł na szczęście” - nagroda dla Oliwii Pietruszki

Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Trzciance byli organizatorami Powiatowego Konkursu Artystycznego „Anioł na szczęście”. Po obejrzeniu i ocenieniu nadesłanych prac - 15 grudnia 2020 roku ogłoszono zwycięzców w kilku kategoriach wiekowych.
III miejsce w tym Konkursie zajęła Oliwia Pietruszka – uczennica klasy III d naszego Liceum. Z lnianego sznurka, filcu i wstążek wyczarowała ona...

2020-12-17
LO

Aktualizacja harmonogramu Zebrań z Rodzicami

Zauktualizowany harmonogram Zebrań z Rodzicami znajduje się w zakładce Wywiadówki

2020-12-07
LO

Książki do szpitala

Szanowni Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie

Do biblioteki szkolnej jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia dotarła paczka z bardzo tanimi książkami. Zapraszam do ich zakupu podczas godzin otwarcia biblioteki. Książki są ładnie wydane i bardzo tanie – już od 2 zł. Mogą być miłym uzupełnieniem świątecznych prezentów.
Jednocześnie zachęcam, aby zakupić przy tej okazji książkę i pozostawić ją na miejscu, w worku Świętego Mikołaja. Zgromadzone w ten sposób książki trafią przed świętami na Oddział Dziecięcy trzcianeckiego szpitala.
Akcja trwa do 18 grudnia.
Serdecznie zachęcam do udziału w akcji...

2020-11-30
Dorota Barczak

Do wakacji:

157 dni

Galeria filmów

stat4u