REKRUTACJA

PRZEDMIOTY

Aktualności

Mamy mistrzynię ortografii!

15 marca 2018 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego odbył się XVIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny o tytuł „Mistrz ortografii powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego”. Udział w nim wzięło wyłonionych w szkolnych eliminacjach trzech uczniów naszego liceum: Daniela Golonka – klasa IIIc, Maria Willam – klasa Ic oraz Jakub Wieczorek – klasa Ic. Uczniowie mieli w czasie pisania „powtórkę” z historii oraz z podstaw przedsiębiorczości, gdyż zmierzyli się z dyktandem dotyczącym reform gospodarki przeprowadzonych przez rząd Władysława Grabskiego. Po tej wymagającej skupienia konkurencji...

2018-03-20
LO

XIV Turniej I Pomocy w Lubaszu

14 marca w Zespole Szkół Edukacja Lubasz odbył się kolejny Turniej Pierwszej Pomocy. Organizatorzy przygotowali kilka stanowisk pozoracyjnych o różnych stopniach trudności. Weronika Polak, Joanna Złocińska i Michał Miedzianko reprezentowali nasze Liceum. Tym razem nie udało się zdobyć eksponowanego miejsca, jednak doświadczenie się przyda. Gospodarze, a w szczególności opiekunka naszej drużyny – Sandra- stanęli na wysokości zadania. Dziękujemy.

2018-03-15
Opiekun Zbigniew Maćkowiak

LOC - Noc w Liceum

9 marca 2018 roku w naszej szkole odbyła się długo wyczekiwana "LOc", czyli Noc w Liceum. Było to pierwsze tego typu przedsięwzięcie, ale pomimo tego organizatorzy mogli pochwalić się wysoką frekwencją uczestników. W imprezie wzięło udział ponad 60 uczniów.
Rozpoczęto o godzinie 20:30 od uroczystego przywitania uczestników i gości przez panią Dyrektor Renatę Grzyśnik oraz wybrania pierwszych grup biorących udział w szkolnej grze terenowej organizowanej przez Julię Charmacińską, Wiktorię Zborowską i Patryka Marka. Zabawa zaczęła się od razu po zakończeniu przemowy...

2018-03-14
Roksana Kępa, kl. II c

„Wiosna nam w duszy gra”

Dnia 28 lutego 2018r. w auli naszego liceum odbył się koncert pt. „Wiosna nam w duszy gra” zorganizowany przez Szkolną Grupę Artystyczną pod opieką pani Alicji Szarkiewicz oraz pani Dyrektor – Renaty Grzyśnik. W godzinach wieczornych w murach naszej szkoły pojawili się zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele, uczniowie oraz mieszkańcy Trzcianki i okolic. W czasie koncertu rozbrzmiewały znane szlagiery polskiej piosenki, takie jak „Małgośka” Maryli Rodowicz, „Tyle słońca w całym mieście” Anny Jantar oraz wiele innych przebojów.

2018-03-13
Patryk Marek, klasa IIIc.

Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Mamy przyjemność poinformować, że konkurs plastyczny "Wiosna w moich oczach" został rozstrzygnięty. Jury, w skład którego weszły nauczycielki języka polskiego i wiedzy o kulturze naszego LO postanowiło wyróżnić trzy uczestniczki konkursu: Dagmarę Kuriatę z SP w Człopie, Alicję Jędrasik z SP nr 1 w Trzciance oraz Roksanę Kępę z naszego LO. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

2018-03-10
LO

Do matury:

12 dni

Do wakacji:

61 dni

Galeria zdjęć

Irish Week 2018

Galeria filmów

stat4u