REKRUTACJA

ROK DLA NIEPODLEGŁEJ

INFORMACJE

PRZEDMIOTY

Aktualności

KOMUNIKAT - ZDALNE NAUCZANIE

Od 25 marca br. lekcje z wykorzystaniem Internetu będą odbywały się zgodnie z planem (szczegółowy sposób realizacji zajęć znajduje się w dzienniku elektronicznym/wiadomości). Godziny rozpoczynania kolejnych lekcji pozostają bez zmian. Lekcje, które będą prowadzone online są zamieszczone w tabeli:

>Plan zajęć online od 25.03.2020r. do 27.03.2020r.<

>Plan online WF JBB od 25.03.2020r. do 27.03.2020r.<

Zachęcam Rodziców i Uczniów do konsultacji z nauczycielami prowadzącymi zajęcia :

>Formy i Terminy konsultacji z nauczycielami<

2020-03-25
Renata Grzyśnik
Dyrektor LO Trzcianka

Komunikat

Drodzy Rodzice i Uczniowie szkół podstawowych

Informujemy, że zaplanowane na 21 marca br. DRZWI OTWARTE w naszym liceum, z przyczyn oczywistych są odwołane.
Mamy nadzieję spotkać się z Wami, jak tylko będzie to możliwe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły - wszelkie informacje znajdują się w zakładkach

>>REKRUTACJA / OFERTA<<
>>REKRUTACJA / DOKUMENTY<<

Komunikat

KOMUNIKAT
Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego
im. St. Staszica w Trzciance
z dnia 16 marca 2020 r.


Na podstawie § 8 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz. U. poz. 433) w związku z zagrożeniem spowodowanym wirusem SARS-CoV-2 oraz w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników Liceum Ogólnokształcącego w Trzciance, w okresie od 16 marca 2020 r. do odwołania, zawieszam bezpośrednią obsługę interesantów.

Jednocześnie informuję, iż interesanci mają możliwość kontaktu z pracownikami szkoły za pomocą telefonu oraz poczty elektronicznej.

Numer telefonu do szkoły: 67 216-30-81

Adres poczty elektronicznej: liceumtrzcianka@gmail.com

2020-03-16
Renata Grzyśnik
Dyrektor Szkoły

APEL

Drodzy Uczniowie!

Przerwa w funkcjonowaniu szkoły wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Na dzień dzisiejszy w naszym powiecie nie stwierdzono żadnego przypadku tego wirusa. Jednakże apeluję, abyście unikali miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi np. centra handlowe, abyście ograniczyli spotkania w większym gronie osób, najlepiej pozostańcie w domach.

Proszę, podejdźcie do tej sytuacji odpowiedzialnie !!!

Zawieszenie zajęć nie oznacza dni wolnych od nauki. Nauczyciele, poprzez e-dziennik, będą systematycznie przekazywać Wam materiały do samodzielnej nauki. Proszę, abyście systematycznie sprawdzali wiadomości w e-dzienniku oraz systematycznie wykonywali zadania. Jeśli macie jakieś pytania, wątpliwości, zachęcam do kontaktu z nauczycielami. Nauczyciele niektórych przedmiotów będą dostępni dla Was również on-line. Szczegółowe informacje znajdziecie w e-dzienniku.

2020-03-12
Dyrektor Szkoły

Do wakacji:

Trwają wakacje

Galeria filmów

stat4u