REKRUTACJA

INFORMACJE

PRZEDMIOTY

Aktualności

KOMUNIKAT DLA MATURZYSTÓW

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu informuje, że indywidualne wyniki egzaminu maturalnego będą dostępne nie wcześniej niż od dnia 11 sierpnia 2020 roku między godz. 8:00 a 10:00, po zalogowaniu w serwisie przeznaczonym dla uczniów i absolwentów https://uczniowie.oke.poznan.pl za pomocą loginu i hasła wygenerowanego przez OKE, które zdający otrzyma za pośrednictwem swojej szkoły.

UWAGA! OKE prosi nie logować się do serwisu wcześniej, tj. przed godz. 8:00 w dniu 11 sierpnia br. - serwis do tego czasu jest nieczynny.

Loginy i hasła można odbierać w sekretariacie szkoły – od 8.06.2020r.

Wręczenie świadectw dojrzałości – 11 sierpnia 2020r.

Kl. IIIAD - godz. 10.00
Kl. IIIB - godz. 10.30
Kl. IIIC - godz. 11.00

Podczas wręczania świadectw dojrzałości prosimy o przestrzeganie obowiązujących zasad bezpieczeństwa (prosimy pamiętać o maseczkach, rękawiczkach i własnym długopisie oraz o zachowaniu odpowiedniego dystansu między sobą). Prosimy o zdyscyplinowanie i nie przekraczanie czasu przewidzianego na odbiór świadectwa.

UWAGA!!! Przy odbiorze świadectwa prosimy o zwrot (jeśli tego nie zrobiliście wcześniej):

- kluczyka od szafki, z oznaczonym nr szafki (jeżeli kluczyk zagubiono, to należy uiścić opłatę w kwocie 10 zł),
- książek do biblioteki,
- strojów sportowych.

2020-08-03
LO

UROCZYSTE PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Tegoroczne podsumowanie osiągnięć uczniów było zupełnie niepodobne do wcześniejszych. Od 12 marca br. nauczyciele, rodzice i uczniowie musieli przejść przyspieszony kurs IT, aby jak najsprawniej funkcjonować w nowej rzeczywistości nauki zdalnej. Wprowadzenie systemu Microsoft Teams dla całej szkoły wymagało dużego zaangażowania zarówno nauczycieli, wychowawców, uczniów jak i rodziców.

Spotkanie podsumowujące naszą pracę w całym roku szkolnym 2019/2020 również odbyło się w wirtualnym świecie. W czwartek, 25 czerwca, pani Dyrektor Renata Grzyśnik, całe Grono Pedagogiczne i wszyscy uczniowie Liceum spotkali się na platformie Teams, aby podziękować za kolejny rok wspólnej pracy i pogratulować osiągnięć.

Wśród 9 klas Liceum aż 6 uzyskało średnią ocen powyżej 4,0. Najwyższą średnią: 4,58 uzyskała klasa I A, której wychowawcą jest Pani Profesor Alicja Szarkiewicz. Na drugim miejscu uplasowała się klasa I D/g, ze średnią 4,41. Jej wychowawcą jest Pani Profesor Anna Kaźmierczak – Wyrwa. Na podium znalazła się też klasa Pani Profesor Doroty Barczak, I BC, ze średnią ocen 4,39. Wszystkim gratulujemy wyników w nauce osiągniętych na miarę swoich możliwości.

2020-06-30
LO

Stypendium dla maturzystów


> Dokument 1<
> Dokument 2<

2020-06-24
Renata Grzyśnik
Dyrektor LO

Do wakacji:

157 dni

Galeria filmów

stat4u