Logo LO w Trzciance

MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM

MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWY TENISIE STOŁOWYM  09.11.2022r. „LICEALIADA”

  W Zespole Szkół Technicznych im. Noblistów Polskich w Trzciance, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców w ramach „LICEALIADY”. Mistrzostwa rozegrane zostały zgodnie z Regulaminami rozgrywek SZS. Kolejność miejsc w zawodach ustalana była na podstawie liczby zdobytych dużych punktów. W Turnieju udział wzięło pięć drużyn dziewcząt i sześć chłopców. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy rozgrywali zawody rywalizując wg systemu „każdy z każdym” do 2 wygranych setów . Nasza reprezentacja w składzie Alicja Cieplińska, Aleksandra Lewandowska zajęły czwarte miejsce, natomiast Antoni  i Maciej Grześ, zajęli drugie miejsce, awansując do finału wojewódzkiego.  

J. Białynicki-Birulo

Galeria zdjęć

MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM 9 MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM 8 MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM 7 MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM 6 MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM 5 MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM 4 MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM 3 MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM 2 MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności