Logo LO w Trzciance

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI

W Jarocinie 30 marca odbył się półfinał Mistrzostw Wielkopolski szkół ponadpodstawowych w siatkówce dziewcząt w ramach licealiady.

Uczestniczyły zespoły I LO Szamotuły, VII LO SMS z Kalisza, LO nr I z Jarocina oraz LO w Trzciance. Nasze zawodniczki w składzie:  Natalia Stinia, Maja Cimcioch, Zuzanna Cimcioch, Klaudia Jagodzińska, Antonina Sokołowska, Kornelia Holweg, Julia Jaworska, Olimpia Kęcińska, Aleksandra Lewandowska, Gabriela Burda zajęły III miejsce.

Uplasowanie się w 6 najlepszych zespołów szkól Wielkopolski jest niewątpliwie dużym sukcesem. GRATULUJEMY!!!

Z. Szpak

Galeria zdjęć

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI 14 PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI 13 PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI 12 PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI 11 PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI 10 PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI 9 PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI 8 PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI 7 PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI 6 PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI 5 PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI 4 PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI 3 PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI 2 PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności