Logo LO w Trzciance

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

Wycieczka klasowa do Wrocławia – Hydropolis i Jarmark Bożonarodzeniowy

W środę 4 grudnia klasa 2d miała okazję odwiedzić Wrocław – miasto pełne historii, uroku i atrakcji turystycznych. Wycieczka była zaplanowana tak, abyśmy mogli połączyć naukę z dobrą zabawą. Głównymi punktami programu były wizyta w Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis oraz spacer po wrocławskim Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Wycieczka do Wrocławia była nie tylko okazją do nauki, ale także do integracji i wspólnego spędzenia czasu w świątecznej atmosferze. To był dzień pełen niezapomnianych chwil, które na długo pozostaną w naszej pamięci ❄️

S. Bajraszewska

Galeria zdjęć

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA 14 WYCIECZKA DO WROCŁAWIA 13 WYCIECZKA DO WROCŁAWIA 12 WYCIECZKA DO WROCŁAWIA 11 WYCIECZKA DO WROCŁAWIA 10 WYCIECZKA DO WROCŁAWIA 9 WYCIECZKA DO WROCŁAWIA 8 WYCIECZKA DO WROCŁAWIA 7 WYCIECZKA DO WROCŁAWIA 6 WYCIECZKA DO WROCŁAWIA 5 WYCIECZKA DO WROCŁAWIA 4 WYCIECZKA DO WROCŁAWIA 3 WYCIECZKA DO WROCŁAWIA 2 WYCIECZKA DO WROCŁAWIA 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności