Logo LO w Trzciance

DEBATY OXFORDZKIE - SZKOLENIE

 Dnia 19 lutego 2025 roku reprezentacja naszego liceum: Pola Łaszkiewicz klasa 2B, Emil Wojciechowski klasa 3B, Wiktor Niećko klasa 3C i Jakub Głowacz klasa 2B odbyła szkolenie dotyczące zasad prowadzenia Debaty Oksfordzkiej. Szkolenie, które odbyło się w budynkach ODN Piła, związane jest z nadchodzącą rywalizacją, która odbędzie się 6 marca w gościnnych progach Nadnoteckiego Instytutu UAM Piła. Uczniowie z północnej Wielkopolski przystąpią do rywalizacji, która wyłoni mistrza debaty i najlepszego mówcę. Liczymy na powtórzenie wyniku z poprzedniego roku!

Życzymy Naszej reprezentacji szczęścia i „połamania” języka!

M. Walkowiak

Galeria zdjęć

DEBATY OXFORDZKIE - SZKOLENIE 8 DEBATY OXFORDZKIE - SZKOLENIE 7 DEBATY OXFORDZKIE - SZKOLENIE 6 DEBATY OXFORDZKIE - SZKOLENIE 5 DEBATY OXFORDZKIE - SZKOLENIE 4 DEBATY OXFORDZKIE - SZKOLENIE 3 DEBATY OXFORDZKIE - SZKOLENIE 2 DEBATY OXFORDZKIE - SZKOLENIE 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności