Logo LO w Trzciance

LEKCJA WYCHOWAWCZA W III C "NA SŁODKO"

1 grudnia odbyła się w naszej szkole niecodzienna lekcja wychowawcza, w której uczestniczyła klasa III c. Wspólne przyrządzanie słodkości i aromat pieczonych gofrów sprawiły, że klaospracownia nabrała zupełnie innego charakteru. Degustacja słodkich przekąsek została połączona z prezentacjami ciekawostek kulinarnych pochodzących z różnych stron świata. Atmosfera przyjemnie spędzonych chwil została spotęgowana przez wystrój sali właściwy dla Bożego Narodzenia. 

Galeria zdjęć

LEKCJA WYCHOWAWCZA W III C "NA SŁODKO" 9 LEKCJA WYCHOWAWCZA W III C "NA SŁODKO" 8 LEKCJA WYCHOWAWCZA W III C "NA SŁODKO" 7 LEKCJA WYCHOWAWCZA W III C "NA SŁODKO" 6 LEKCJA WYCHOWAWCZA W III C "NA SŁODKO" 5 LEKCJA WYCHOWAWCZA W III C "NA SŁODKO" 4 LEKCJA WYCHOWAWCZA W III C "NA SŁODKO" 3 LEKCJA WYCHOWAWCZA W III C "NA SŁODKO" 2 LEKCJA WYCHOWAWCZA W III C "NA SŁODKO" 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności