Logo LO w Trzciance

OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

Z radością informujemy, że nastąpiło rozstrzygnięcie pierwszego etapu 51. Olimpiady Geograficznej. Udział w niej wzięło czterech uczniów a do drugiego etapu - okręgowego zakwalifikowało się trzech: Lena Furs (2b), Krzysztof Gostołek (3b) i Igor Stasiewicz (3b). Uczniowie mieli za zadanie napisanie pracy konkursowej - wybrali tematykę turystyczną. Prace zostały wysoko ocenione przez Komisję Komitetu Okręgowego. 

Kolejny etap Olimpiady odbędzie się 8-9 lutego na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM w Poznaniu.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

A. Jurczyńska

Galeria zdjęć

OLIMPIADA GEOGRAFICZNA 2 OLIMPIADA GEOGRAFICZNA 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności