Logo LO w Trzciance

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI UAM

 

Wczoraj 17.03.2022 r.  w naszej szkole  odbyło się spotkanie z przedstawicielami Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza z Piły, w którym uczestniczyli uczniowie z klasy 3 a informatycznej i 3 ab informatyczno-ekonomicznej. Panowie z uniwersytetu  zapoznali nas z ofertą swojej uczelni i przedstawili nam różne możliwości rozwoju we współpracy z innymi firmami, takimi jak np. Signify oraz Quad IT Global Solutions. Było to dla nas bardzo ciekawe doświadczenie, które pozwoliło nam spojrzeć w przyszłość i zastanowić się nad naszym dalszym rozwojem w zakresie edukacji.

Panowie zaprosili również grupę naszych uczniów - maturzystów na pierwsze 6-godzinne (3 x po 2 godziny) warsztaty informatyczne: MikroTik, ARDUINO, REVAS, które odbędą sie już 30 marca. Kolejna grupa będzie mogła również uczestniczyć w tych warsztatach już w kwietniu. Bardzo dziękujemy! 

A. Lewandowska, N. Stinia (kl. 3ab)

Galeria zdjęć

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI UAM  10 SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI UAM  9 SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI UAM  8 SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI UAM  7 SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI UAM  6 SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI UAM  5 SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI UAM  4 SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI UAM  3 SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI UAM  2 SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI UAM  1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności