Logo LO w Trzciance

"STROIKOWE" ZMAGANIA

W poniedziałek, 7 kwietnia, nasze uczennice z klas drugich, Nina, Julia i Alicja, wzięły udział w XV Powiatowym Konkursie Układania Stroików Wielkanocnych w ZST w Trzciance. Przez ponad 2 godziny wykonywały florystyczne prace – stroiki na wielkanocny stół. W ocenie naszych dziewczyn, które w takim konkursie brały udział po raz pierwszy, było to bardzo dobre doświadczenie. I mimo, iż nie stanęły na konkursowym podium, był to dla nich nowe, bardzo ciekawe doświadczenie, nowe wyzwanie i podpatrzenie możliwości,  jakie tkwią w kwiatach, gałązkach czy zwykłym mchu. Konkurs pięknie wprowadził w przedświąteczny czas.

D. Barczak           

Galeria zdjęć

"STROIKOWE" ZMAGANIA 12 "STROIKOWE" ZMAGANIA 11 "STROIKOWE" ZMAGANIA 10 "STROIKOWE" ZMAGANIA 9 "STROIKOWE" ZMAGANIA 8 "STROIKOWE" ZMAGANIA 7
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności