Logo LO w Trzciance

WARSZTATY Z DIETETYKIEM

25 maja z ramienia Programu Promocji Zdrowia Starostwa Powiatowego w Czarnkowie odbyły się warsztaty na temat zasad zdrowego żywienia. Zajęcia przeprowadziła pani dietetyk Halina Piechocka, a uczestnikami była klasa 3d. Młodzież miała okazję dowiedzieć się jaką rolę odgrywa dla człowieka woda, składniki odżywcze, witaminy i mikroelementy. Uczniowie przygotowali odżywcze, zdrowe i nisko kaloryczne sałatki warzywne. Pani dietetyk zwróciła uwagę na jakość spożywanego pożywienia, w szczególności na węglowodany złożone, na dobrą jakość białka oraz na rolę tłuszczy, a przede wszystkim rolę wody. Zajęcia były również okazją do integracji zespołu klasowego, rozwijania umiejętności komunikacyjnych oraz przełamywania barier żywnościowych.

Galeria zdjęć

WARSZTATY Z DIETETYKIEM 21 WARSZTATY Z DIETETYKIEM 20 WARSZTATY Z DIETETYKIEM 19 WARSZTATY Z DIETETYKIEM 18 WARSZTATY Z DIETETYKIEM 17 WARSZTATY Z DIETETYKIEM 16 WARSZTATY Z DIETETYKIEM 15 WARSZTATY Z DIETETYKIEM 14 WARSZTATY Z DIETETYKIEM 13 WARSZTATY Z DIETETYKIEM 12 WARSZTATY Z DIETETYKIEM 11 WARSZTATY Z DIETETYKIEM 10 WARSZTATY Z DIETETYKIEM 9 WARSZTATY Z DIETETYKIEM 8 WARSZTATY Z DIETETYKIEM 7 WARSZTATY Z DIETETYKIEM 6 WARSZTATY Z DIETETYKIEM 5 WARSZTATY Z DIETETYKIEM 4 WARSZTATY Z DIETETYKIEM 3 WARSZTATY Z DIETETYKIEM 2 WARSZTATY Z DIETETYKIEM 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności