Logo LO w Trzciance
Powróć do: REKRUTACJA

OFERTA

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o naszym LO:
https://www.canva.com/design/DAE6AyzsJYc/lSVbA0tKDO5p7Kmvf0lHIw/view?utm_content=DAE6AyzsJYc&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink

Oferta LO Trzcianka

 1_(4)  
Jakie mamy atuty i co nas wyróżnia?
  • Od lat nasi wychowankowie uzyskują na maturze bardzo dobre wyniki. Uczniowie odnoszą też sukcesy w wielu konkursach, grach, projektach i olimpiadach, zwykle zajmując w nich czołowe miejsca.
  • Dysponujemy bardzo dobrą, bogatą i nowoczesną bazą dydaktyczną oraz doskonale przygotowaną kadrą - większość nauczycieli to egzaminatorzy maturalni z wieloletnim doświadczeniem. Mamy dostęp do hali widowiskowo-sportowej. Szkoła jest bezpieczna i panuje w niej dobra atmosfera.
  • Mamy interesujące propozycje dla ludzi aktywnych i utalentowanych (m.in. Szkolne Koło Wolontariatu, Koło Językowe, zajęcia i wyjazdy na zawody sportowe, Koło Artystyczne). Organizujemy wymianę międzynarodową, nasi uczniowie co roku jeżdżą na obóz narciarski. Mamy w ofercie konkurs fotograficzny, powiatowe konkursy przedmiotowe, a także happeningi i imprezy kulturalne.
  • Jesteśmy szkołą z ponad 70-letnią tradycją, wychowaliśmy wielu ambitnych, kreatywnych ludzi o różnorodnych talentach, którzy odnoszą sukcesy w różnych dziedzinach. Nasi absolwenci studiowali i studiują na prestiżowych uczelniach w całym kraju i za granicami Polski.

 

2_(4)  
3