BRAWO SZYMON!
Podczas Wielkopolskich Eliminacji Wojewódzkich 71. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, których jako liceum byliśmy współorganizatorem, laureatem II Nagrody w kategorii młodzieży szkół ponadpodstawowych został Szymon Ratajczak. Do finału centralnego zabrakło niewiele, ale to wielki sukces naszego młodego recytatora – ucznia klasy 1d.
W kategorii dorosłych laureatem został nasz absolwent a obecnie student UAM w Poznaniu - Konrad Masłowski, który będzie reprezentował Wielkopolskę podczas finału centralnego w Ostrołęce w czerwcu br.
GRATULUJEMY!
