BRAWO OLA!
W dniu 16 kwietnia 2026 r. trójka uczniów naszego liceum – Liliana Ignaczak, Aleksandra Potocka oraz Tymoteusz Broda – wzięła udział w konkursie tłumaczeniowym „Półżartem, półserio”, organizowanym przez Katedrę Lingwistyki Stosowanej ANS w Pile.
Z dumą informujemy, że Ola została wyróżniona za swoje umiejętności i zaangażowanie. Serdecznie gratulujemy sukcesu!
Wyrazy uznania kierujemy również do pozostałych uczestników za ich udział, chęci oraz wysoki poziom wiedzy. Samo podjęcie wyzwania i reprezentowanie szkoły w takim wydarzeniu zasługuje na duże uznanie.
S. Bajraszewska-Gołaś

