Logo LO w Trzciance

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE POLONISTYCZNYM

Miło nam poinformować, że w tym roku dwie uczennice naszej szkoły - Róża Goszcz z kl. 1ad oraz Martyna Frąckowiak z kl. 3c - zdobyły wyróżnienie w XX Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Z ortografią na co dzień" zorganizowanym przez Centrum Edukacji Humanistycznej w Warszawie.

Gratulujemy sukcesu!

E. Pędzich -Korabiewska

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności