KOŁOBRZEG - WYCIECZKA KLASY 2 AD
W dniu 9.06.2025 roku uczniowie klasy 2ad wzięli udział w wycieczce do Kołobrzegu. Program wyjazdu był pełen atrakcji i dostarczył uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń.
Wycieczka rozpoczęła się od relaksującego spaceru po plaży.
Kolejnym punktem programu było zwiedzanie Muzeum Oręża Polskiego, gdzie uczniowie mieli okazję zobaczyć bogatą kolekcję broni, mundurów i sprzętu wojskowego z różnych okresów historii Polski. Przewodnik w ciekawy sposób opowiadał o eksponatach i wydarzeniach historycznych, co wzbudziło duże zainteresowanie uczestników.
Na zakończenie dnia odbyła się emocjonująca gra w paintball, która dostarczyła sporo adrenaliny i pozwoliła młodzieży na integrację oraz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.
Wycieczka do Kołobrzegu była udana pod każdym względem – łączyła edukację, ruch i dobrą zabawę, a wspomnienia z niej na długo pozostaną w pamięci uczestników.

