MISTRZOSTWA POWIATU W SZACHACH DRUŻYNOWYCH!
27. października w gościnnych progach naszego liceum, zgodnie z coroczną tradycją, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Szachach Drużynowych w ramach LICEALIADY.
Rozgrywki przebiegały pod czujnym okiem i profesjonalną opieką sędziego międzynarodowego, pana Macieja Cybulskiego – absolwenta naszej szkoły, który od lat wspiera te mistrzostwa swoją obecnością i doświadczeniem.
Naszą szkołę z dumą reprezentowała drużyna w składzie:
Maciej Węcławowicz
Piotr Szymczak
Borys Wikieł
Emilia Habet
Z radością informujemy, że nasza drużyna osiągnęła znakomity rezultat, zdobywając III miejsce w silnie obsadzonym turnieju! Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom rywalizacji!
Wyniki Mistrzostw:
I m. LO Czarnków
II m. ZS Czarnków
III m. LO Trzcianka
IV m. Edukacja Lubasz
Dziękujemy zawodnikom za wspaniałą postawę, godne reprezentowanie szkoły i życzymy dalszych sukcesów!

