MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI
Dziś tj. 23.04. nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę podczas Mistrzostw w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców w Żerkowie.
Dziewczęta w składzie: Zofia Chyzińska, Marcelina Kaczmarek, Julia Łotocka oraz Julia Pańkow wywalczyły 14. miejsce drużynowo!
W rywalizacji indywidualnej wśród chłopców również nie zabrakło dobrych wyników - Paweł Żyliński uplasował się na 30. miejscu, natomiast Albin Grudziński zajął 39. miejsce spośród 138 startujących.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za zaangażowanie oraz walkę do samego końca!
K. Nalewajek

