REPREZENTACJA PIŁKARSKA NA NAJWYŻSZYM PODIUM

Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców odbyły się 11 kwietnia w ZS w Czarnkowie. Nasza reprezentacja zajmując pierwsze miejsce w eliminacjach zespołowych, zakwalifikowała się do grupy czterech najlepszych drużyn, które rozegrały mecze o medalowe miejsca. W półfinale pokonaliśmy zespół z Edukacji Lubasz, następnie w finale z ZST z Trzcianki. Pierwsze miejsce w powiecie awansuje naszą szkołę do finału rejonu pilskiego.
Szkołę reprezentowali: Grześ Antoni, Grześ Maciej, Karlak Jan, Kenig Marcin, Klimas Jakub, Kotiuszko Stanisław, Ławniczak Marcin, Urban Piotr, Wargin Mateusz, Wiela Jan.
Gratulujemy!!!
JBB

