SALON MATURZYSTÓW PERSPEKTYWY 2025
W dniu 18 września tegoroczni maturzyści wzięli udział w Salonie Maturzysty „Perspektywy 2025”, który odbywał się na Politechnice Poznańskiej. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą uczelni wyższych z całego kraju prezentowaną na stoiskach informacyjnych. W programie znalazły się także zajęcia prowadzone przez pracowników OKE, podczas których omówiono wymagania egzaminacyjne oraz praktyczne wskazówki przed maturą. Maturzyści mogli porozmawiać z przedstawicielami wydziałów, zebrać materiały rekrutacyjne i uzyskać porady dotyczące wyboru kierunku studiów. Wyjazd dostarczył cennych informacji pomocnych w planowaniu dalszej edukacji i przygotowaniu do egzaminu maturalnego.
A. Mirończuk-Sokołowska

